Hobit 2021

17.07.2021

A v polovině července se to stalo. Asi třicet odvážlivců se vydalo vstříc osudu do hlubokých luhů a hájů obklopující Strunkovice nad Blanicí. Vybaveni jen tím nejnutnějším našli útočiště v tábořišti, jež poskytovalo ochranu a dva plynové hořáky na necelé dva týdny.

Pro většinu to bylo poprvé po dlouhé době, kdy se sešlo tolik dětí pohromadě a náležitě se na to těšily.

Dorostenci byli podle vzhledu, dobrého vkusu a zdání rozděleni na hobity, elfy a trpaslíky. Na základě tohoto rozdělení probíhal celý tábor včetně her a programů, které si děti užily a doufáme, že jim taky něco přinesly.

Elfové, trpaslíci a hobiti spolu dorostenci soutěžili a získávali body v celotáborové hře. Hry testovali jejich vůli, trpělivost, a hlavně fyzickou odolnost. Ne vždycky byly hry příjemnou záležitostí, ale na ty se vlastně vzpomíná nejlíp.

Obyvatelé Středozemě se seznamovali s biblickými příběhy a diskutovali o tom, jak je aplikovat ve svém životě. Učili se, jak se dané postavy rozhodovali na 'křižovatkách' a co je tyto příběhy můžou naučit.

Ve volném čase vyřezávali ze dřeva, plnili králíky z Rozgobelu, pomáhali v kuchyni a počítali komáří kousance. Mimo to putovali na dvoudenní puťák tam a zase zpátky.

Celý tábor se obešel bez větších zdravotních komplikací. Děkujeme pánu bohu za ochranu během celého tábora

Vytvořte si webové stránky zdarma!